O firmie

O firmie

Od ponad 20 lat działamy na krakowskim rynku mieszkaniowym,
a od 2021 roku należymy do Grupy Dom Development
- największego dewelopera w Polsce

Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji mieszkaniowych. Starannie wybieramy lokalizacje naszych osiedli, a ich projektowanie powierzamy uznanym architektom, którzy dbają nie tylko o estetykę ale także o funkcjonalność tworzonych przez nas miejsc. 

Wspieramy naszych Klientów w spełnianiu marzeń o własnym M. Wsłuchujemy się w ich potrzeby, pomagając w wyborze najlepszego mieszkania. Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną i notarialną.

Nasze osiedla powstają z dbałością o najwyższą jakość wykonania, przy wykorzystaniu jedynie certyfikowanych materiałów. Zapewniamy bezpieczeństwo i terminowość realizacji inwestycji.

W 2021 roku dołączyliśmy do Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. Jest to największy deweloper w kraju, który działa w Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście. W ofercie firmy znajdują się zarówno mieszkania z segmentu popularnego jak i apartamenty. W ciągu 25 lat swojej działalności Grupa przekazała do użytku ponad 39 000 mieszkań. Od 15 lat Dom Development S.A. jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

Sento

 

Zamknij

Sento dołącza do Grupy
Dom Development

1 lipca LIDER rynku mieszkaniowego w polsce,
dom development s.a. nabył pakiet większościowy akcji sento s.a.